PolskiAngielski
Schowek (0) Zaloguj się Załóż konto
77hobby
wyszukiwanie zaawansowane
» » Aparatury RC

Kontakt

Nasze hity

Promocje

Polecamy

1234

Aparatury RC

Aparatury RC

Aparatury RC FrSky zasłużenie cieszą się bardzo dobrą opinią w środowisku modelarzy. Są idealną platformą, na której pracuje OpenTX - otwarte oprogramowanie systemowe kontrolujące pracę nadajnika RC, tworzone przez modelarzy, dla modelarzy.

Wyposażone w OpenTX aparatury FrSky wprowadzają nową jakość i możliwości konfigurowania oraz programowania modeli. W OpenTX wszystko jest możliwe, a dodatkowe oprogramowanie Companion umożliwia konfigurację radia i modeli w wygodny sposób, używając komputera osobistego (MS Windows, Mac OS X i Linux). W Companion można nawet symulować działanie nadajnika, włącznie z symulowaniem pracy kanałów wyjściowych.

W Warsztacie FrSky 77Hobby zamieściliśmy wiele materiałów, które pomogą zacząć przygodę ze sprzętem FrSky oraz z OpenTX.

Wiekszość produktów FrSky umożliwia uakualnianie firmware i OpenTX. To bardzo przydatna cecha, rozszerzająca możliwości sprzętu.

Masz problem ze zbindowaniem odbiornika lub jest dostępny tylko tryb D16? Polecamy lekturę artykułu Firmware nadajników i odbiorników FrSky - Kompendium.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko promocje

© 2015-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone przez 77Group Kowalski Szeląg S.J.