PolskiAngielski
Schowek (0) Zaloguj się Załóż konto
77hobby
wyszukiwanie zaawansowane
» Wsparcie Techniczne

Kontakt

Nasze hity

Promocje

Polecamy

1234

Wsparcie Techniczne

Dla naszych Klientów świadczymy przed i posprzedażne wsparcie techniczne, w specjalnie wydzielonym dziale Forum 77Hobby:

77Hobby - Wsparcie Techniczne dla Klientów
kliknij w powyższe logo, aby dowiedzieć się więcej

Na pytania umieszczone w dziale Forum Wsparcia Technicznego priorytetowo i bezpośrednio odpowiada obsługa techniczna 77Hobby. Niestety nie możemy zapewnić wsparcia technicznego telefonicznie, ani bezpośrednio mailowo.

 

Wszystkich modelarzy zapraszamy do prowadzonego przez nas Warsztatu FrSky. Polecamy lekturę zebranych tam artykułów:

77Hobby - Warsztat FrSky

Chcesz wiedzieć gdy opublikujemy nowy artykuł? śledź nasze profile społecznościowe lub włącz obserwowanie działu Warsztat FrSky na naszym Forum.

 

Zapraszamy również na nasze Forum, dedykowane w szczególności FrSky i innym produktom z naszej oferty. Na podstawie pytań zadawanych na Forum będziemy tworzyli FAQ (odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania) oraz będą powstawały kolejne artykuły Warsztatu FrSky. Forum dopiero startuje, ale mamy nadzieję, że z czasem powstanie ciekawe i przyjazne miejsce.

77Hobby - Warsztat FrSky

Obsługa techniczna 77Hobby będzie starała się odpowiadać na pytania zadawane w otwartych działach Forum. Nie możemy jednak obiecać, że odpowiemy na każde pytanie, ani tak szybko jak w dziale Wsparcia Technicznego dla Klientów.


Strona główna
© 2015-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone przez 77Group Kowalski Szeląg S.J.