PolskiAngielski
Schowek (0) Zaloguj się Załóż konto
77hobby
wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Aktualności » Promocja 77HELI na powitanie produktów heli

Kontakt

Promocje

RunCam SkyPlus

RunCam SkyPlus172,00 zł99,00 zł

RunCam Swift Mini

RunCam Swift Mini139,00 zł119,00 zł

RunCam Night Eagle

RunCam Night Eagle419,00 zł339,00 zł

XLPower 550

XLPower 550 - zestaw Combo3 629,00 zł3 266,10 zł

XLPower Protos 380

Protos 380799,00 zł650,00 zł

Spirit Systems - Spirit 2

Spirit 2849,00 zł815,00 zł

Polecamy

FrSky R9 SX

FrSky R9 SX141,00 zł

Spirit Systems - Spirit 2

Spirit 2849,00 zł815,00 zł

1234

Promocja 77HELI na powitanie produktów heli

Data dodania: 08-05-2020

77Hobby wprowadza do oferty modele i akcesoria do modeli helikopterów RC.

Jesteśmy bardzo dumni z powodu uzyskania statusu autoryzowanego dealera XLPower, producenta świetnych i najwyższej jakości modeli heli, które mamy w ofercie w atrakcyjnych cenach.

Na powitanie produktów heli w 77Hobby ogłaszamy promocję:

 • 10% rabatu na wszystkie zestawy heli XLPower
 • 10% rabatu przez rok na części zamienne do zakupionego modelu helikoptera XLPower
 • 5% rabatu na dowolne radio FrSky (do wykorzystania przez trzy miesiące od daty zakupu zestawu heli)

(szczegółowe warunki promocji dostępne poniżej)

PROMOCJA ZAKOŃCZONA!Promocja 77HELI na powitanie helikopterów

PROMOCJA ZAKOŃCZONA!

Promocja 77HELI to kapitalna okazja, aby w dobrej cenie kupić wymarzony helikopter, zabezpieczyć korzystne ceny części zamiennych przez cały rok od zakupu i na dodatek nabyć taniej (tak, jeszcze taniej niż zwykle w 77Hobby) dowolne radio FrSky. Wszystko wysyłane espresowo, z polską, 2-letnią gwarancją realizowaną przez 77Hobby.

W chwili obecnej wprowadzamy jeszcze do sklepu kontrolery flybarless oraz części do Spectera 700, które mamy już w magazynie. W ciągu kilku dni brakujące produkty powinny pojawić się on-line.

Ofertę heli będziemy stale rozwijać. Już wkrótce zaczniemy dodawać nowe produkty oraz nowe kategorie.

Jak zwykle w 77Hobby zapewniamy profesjonalne Wsparcie Techniczne dla wszystkich naszych Klientów. Jeśli chciałbyś rozpocząć przygodę z heli, skontaktuj się z nami – chętnie doradzimy.

Już teraz rozpoczęliśmy przygotowywanie technicznych materiałów o heli, np. bardzo szczegółowy artykuł OpenTX - konfiguracja helikoptera nitro (i nie tylko), w którym prezentujemy zaawansowane techniki konfiguracji OpenTX dla modelu helikoptera. Polecamy ten artykuł wszystkim modelarzom, nie tylko pilotom heli.

Warunki promocji

 1. Promocja dotyczy zestawów modeli i części zamiennych helikopterów RC (heli) XLPower oraz aparatur RC FrSky oferowanych w sklepie on-line 77Hobby (https://77hobby.pl).
 2. Promocja obowiązuje od 8. maja 2020 i trwa do odwołania lub wyczerpania stanów magazynowych.
 3. Zastrzegamy prawo do zakończenia promocji w dowolnym momencie. Złożone przed zakończeniem promocji zamówienia będą realizowane z uwzględnieniem rabatów i pozostałych warunków niniejszej promocji.
 4. 10% rabatu na części zamienne do zakupionego modelu helikoptera obowiązuje przez 12 miesięcy od daty zakupu, jest możliwe do wykorzystania w maksymalnie 12 różnych zamówieniach i obejmuje części do zakupionego modelu helikoptera, oferowanych w odpowiednim dla danego modelu poddziale kategorii Helikoptery RC / Części zamienne sklepu 77Hobby.
 5. 5% rabatu na aparatury (radia) RC FrSky obowiązuje przez 3 miesiące od daty zakupu danego zestawu, jest możliwe do wykorzystania w maksymalnie jednym zamówieniu, na jedno radio  i obejmuje aparatury RC oferowane w kategorii FrSky / Aparatury RC sklepu 77Hobby.
 6. Rabat na zestawy modeli helikopterów RC jest już uwzględniony w kategoriach Helikoptery RC / XLPower oraz Helikoptery RC / MSH sklepu 77Hobby, jako cena promocyjna produktu.
 7. Rabaty na części zamienne i radia FrSky będą realizowane na podstawie kodów rabatowych, które zostaną przesłane mailem, niezwłocznie po złożeniu zamówienia na dany zestaw heli.
 8. W przypadku chęci zamówienia części zamiennych do danego modelu heli i / lub radia FrSky razem z zestawem heli, prosimy o kontakt mailowy. Prześlemy odpowiednie kody rabatowe wcześniej, tak by było możliwe złożenie łącznego zamówienia. Zamówienie z tak uzyskanymi kodami rabatowymi będzie realizowane tylko w przypadku jednoczesnego zamówienia zestawu heli, a data ważności kodów rabatowych będzie rozpoczynała się w dniu ich udostępnienia Klientowi (warto zatem złożyć zamówienie tego samego dnia).
 9. Kody rabatowe mogą być wykorzystane wyłącznie przez Klienta, który dokonał zakupu zestawu heli.
 10. Rabaty z niniejszej promocji nie łączą się z innymi rabatami. Jeśli dwa lub więcej rabatów może być zaaplikowanych do tych samych produktów, zostanie uwzględniony jeden, najbardziej korzystny dla Klienta rabat. Jeśli nasz sklep on-line technicznie pozwoli na złożenie zamówienia z więcej niż jednym rabatem, zostanie to skorygowane ręcznie i zamówienie będzie realizowane po akceptacji zmian przez Klienta.

Strona główna Wróć do kategorii Aktualności
© 2015-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone przez 77Group Kowalski Szeląg S.J.
Używamy plików cookies, aby nasz serwis działał lepiej. Dowiedz się więcej na stronie Informacje o cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu