PolskiAngielski
Schowek (0) Zaloguj się Załóż konto
77hobby
wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Aktualności » Promocja 77HELI na powitanie produktów heli

Kontakt

Promocje

Polecamy

1234

Promocja 77HELI na powitanie produktów heli

Data dodania: 08-05-2020

77Hobby wprowadza do oferty modele i akcesoria do modeli helikopterów RC.

Jesteśmy bardzo dumni z powodu uzyskania statusu autoryzowanego dealera XLPower, producenta świetnych i najwyższej jakości modeli heli, które mamy w ofercie w atrakcyjnych cenach.

Na powitanie produktów heli w 77Hobby ogłaszamy promocję:

 • 10% rabatu na wszystkie zestawy heli
 • 10% rabatu przez rok na części zamienne do zakupionego modelu helikoptera
 • 5% rabatu na dowolne radio FrSky (do wykorzystania przez trzy miesiące od daty zakupu zestawu heli)

(szczegółowe warunki promocji dostępne poniżej)Promocja 77HELI na powitanie helikopterów

Promocja 77HELI to kapitalna okazja, aby w dobrej cenie kupić wymarzony helikopter, zabezpieczyć korzystne ceny części zamiennych przez cały rok od zakupu i na dodatek nabyć taniej (tak, jeszcze taniej niż zwykle w 77Hobby) dowolne radio FrSky. Wszystko wysyłane espresowo, z polską, 2-letnią gwarancją realizowaną przez 77Hobby.

W chwili obecnej wprowadzamy jeszcze do sklepu kontrolery flybarless oraz części do Spectera 700, które mamy już w magazynie. W ciągu kilku dni brakujące produkty powinny pojawić się on-line.

Ofertę heli będziemy stale rozwijać. Już wkrótce zaczniemy dodawać nowe produkty oraz nowe kategorie.

Jak zwykle w 77Hobby zapewniamy profesjonalne Wsparcie Techniczne dla wszystkich naszych Klientów. Jeśli chciałbyś rozpocząć przygodę z heli, skontaktuj się z nami – chętnie doradzimy.

Już teraz rozpoczęliśmy przygotowywanie technicznych materiałów o heli, np. bardzo szczegółowy artykuł OpenTX - konfiguracja helikoptera nitro (i nie tylko), w którym prezentujemy zaawansowane techniki konfiguracji OpenTX dla modelu helikoptera. Polecamy ten artykuł wszystkim modelarzom, nie tylko pilotom heli.

Warunki promocji

 1. Promocja dotyczy zestawów modeli i części zamiennych helikopterów RC (heli) oraz aparatur RC FrSky oferowanych w sklepie on-line 77Hobby (https://77hobby.pl).
 2. Promocja obowiązuje od 8. maja 2020 i trwa do odwołania lub wyczerpania stanów magazynowych.
 3. Zastrzegamy prawo do zakończenia promocji w dowolnym momencie. Złożone przed zakończeniem promocji zamówienia będą realizowane z uwzględnieniem rabatów i pozostałych warunków niniejszej promocji.
 4. 10% rabatu na części zamienne do zakupionego modelu helikoptera obowiązuje przez 12 miesięcy od daty zakupu, jest możliwe do wykorzystania w maksymalnie 12 różnych zamówieniach i obejmuje części do zakupionego modelu helikoptera, oferowanych w odpowiednim dla danego modelu poddziale kategorii Helikoptery RC / Części zamienne sklepu 77Hobby.
 5. 5% rabatu na aparatury (radia) RC FrSky obowiązuje przez 3 miesiące od daty zakupu danego zestawu, jest możliwe do wykorzystania w maksymalnie jednym zamówieniu, na jedno radio  i obejmuje aparatury RC oferowane w kategorii FrSky / Aparatury RC sklepu 77Hobby.
 6. Rabat na zestawy modeli helikopterów RC jest już uwzględniony w kategoriach Helikoptery RC / XLPower oraz Helikoptery RC / MSH sklepu 77Hobby, jako cena promocyjna produktu.
 7. Rabaty na części zamienne i radia FrSky będą realizowane na podstawie kodów rabatowych, które zostaną przesłane mailem, niezwłocznie po złożeniu zamówienia na dany zestaw heli.
 8. W przypadku chęci zamówienia części zamiennych do danego modelu heli i / lub radia FrSky razem z zestawem heli, prosimy o kontakt mailowy. Prześlemy odpowiednie kody rabatowe wcześniej, tak by było możliwe złożenie łącznego zamówienia. Zamówienie z tak uzyskanymi kodami rabatowymi będzie realizowane tylko w przypadku jednoczesnego zamówienia zestawu heli, a data ważności kodów rabatowych będzie rozpoczynała się w dniu ich udostępnienia Klientowi (warto zatem złożyć zamówienie tego samego dnia).
 9. Kody rabatowe mogą być wykorzystane wyłącznie przez Klienta, który dokonał zakupu zestawu heli.
 10. Rabaty z niniejszej promocji nie łączą się z innymi rabatami. Jeśli dwa lub więcej rabatów może być zaaplikowanych do tych samych produktów, zostanie uwzględniony jeden, najbardziej korzystny dla Klienta rabat. Jeśli nasz sklep on-line technicznie pozwoli na złożenie zamówienia z więcej niż jednym rabatem, zostanie to skorygowane ręcznie i zamówienie będzie realizowane po akceptacji zmian przez Klienta.

Strona główna Wróć do kategorii Aktualności
© 2015-2020 Wszelkie prawa zastrzeżone przez 77Group Kowalski Szeląg S.J.