PolskiAngielski
Schowek (0) Zaloguj się Załóż konto
77hobby
wyszukiwanie zaawansowane
» Aktualności

Kontakt

Nasze hity

Promocje

Polecamy

1234

Aktualności


2017 Black Friday w 77Hobby

23-11-2017

Black Friday w 77Hobby. Niesamowite 10% rabatu na wszystkie produkty, także od cen już będących w promocji, przez cały weekend 24-26 listopada.

W promocji cały asortyment sklepu - FrSky, RunCam, RadioLink, mini drony Cheerson i nie tylko, do wyczerpania zapasów magazynowych. Taka okazja nie powtórzy się prędko. Serdecznie zapraszamy!

Przeczytaj całość

Startujemy z Forum 77Hobby

05-09-2017

Forum 77Hobby dedykowane jest produktom FrSky, RunCam oraz innym z naszej oferty. Na bazie zadawanych pytań będziemy redagowali odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania (FAQ), umieszczane potem w odpowiednich działach Forum, dostępnych dla wszystkich.

Na początek zachęcamy do dyskusji ma temat Warsztatu FrSky, który tworzymy od początku działalności 77Hobby. Jakie temat powinniśmy poruszyć w kolejnych artykułach? A może macie pytania dotyczące istniejących wpisów Warsztatu?

Przeczytaj całość

2017 Wielkanocna promocja na FrSky i RunCam

29-03-2017

Wielkanoc 2017 już wkrótce. Już teraz jednak sprawdź promocję na FrSky oraz RunCam.

W promocyjnych cenach wszystkie produkty FrSky, także aparatury Taranis i Horus. Skorzystaj także z okazji, aby kupić kamery i osprzęt do kamer RunCam.

Przeczytaj całość

77Hobby zmienia właściciela

28-09-2016

77Hobby rośnie bardzo dynamicznie. Chcąc dalej rozwijać firmę oraz świadczyć usługi na jeszcze wyższym poziomie zmieniamy formę własności.

Nowym właścicielem 77Hobby jest firma 77Group Kowalski Szeląg S.J., zarejestrowana w KRS pod numerem 0000636106.

Zmiana właściciela jest neutralna dla naszych Klientów. Z przyjemnością informujemy, że 77Group przejmuje wszelkie obowiązki wynikające z gwarancji oraz rękojmi sprzedanych wcześniej produktów.

Przeczytaj całość

RunCam - nowy producent w ofercie 77Hobby

05-05-2016

Z przyjemnością informujemy, że od dzisiaj pełna oferta RunCam jest dostępna w 77Hobby.

RunCam produkuje znakomite kamery modelarskie, które mogą być wykorzystywane także jako tzw. kamery akcji (ang. action cameras). W ofercie mamy kamery HD oraz FPV.

Zgodnie z naszą filozofią i specyfiką hobby modelarskiego oferujemy nie tylko kamery, ale także akcesoria i części zamienne do nich. Świadczymy wsparcie techniczne dla wszystkich produktów RunCam.

Przeczytaj całość

FrSky Redundancy Bus, XSR i Delta-8

02-05-2016

Z ostatnią dostawą otrzymaliśmy bardzo interesujące, najnowsze produkty FrSky: Redundancy Bus, zwiększający bezpieczeństwo sterowania i zasilania modeli; odbiornik XSR do race-copterów; oraz niedrogi odbiornik Delta-8 z wyjściami CPPM i RSSI, dodatkowo potrafiący współpracować nie tylko z FrSky, ale także z nadajnikami Hitec i Futaba.

Przeczytaj całość

Pierwsze urodziny 77Hobby

06-01-2016

W styczniu 2016 roku obchodzimy pierwsze urodziny 77Hobby. Cieszymy się bardzo i tą radością chcemy podzielić się z naszymi Klientami. Dlatego do końca stycznia obniżamy ceny na wszystkie produkty FrSky o całe 7% :).

Przeczytaj całość

Zakupy ratalne z mBank

06-10-2015

We współpracy z mBankiem uruchomiliśmy nowy kanał płatności, system ratalny mRaty. Można w ten sposób sfinansować dowolne zamówienie od kwoty 300 zł.

Mamy nadzieję, że dzięki temu zakup wymarzonego sprzętu FrSky będzie jeszcze łatwiejszy :).

77Hobby autoryzowanym dealerem FrSky

24-03-2015

Z przyjemnością i prawdziwą dumą informujemy, że 77Hobby uzyskał autoryzację FrSky :). Jako autoryzowany dealer zapewniamy szeroki wybór produktów FrSky, dostęp do najnowszych produkcji, hurtowe stany magazynowe, ciągłość dostaw oraz realizację gwarancji FrSky dla importowanych przez nas produktów. Zapraszamy także sklepy modelarskie zainteresowane współpracą B2B.

Otwieramy 77Hobby i rozdajemy kupony!

18-01-2015

Dzisiaj otwieramy 77Hobby! Pracowaliśmy ciężko, aby stworzyć miejsce, w którym kupowanie sprzętu FrSky będzie przyjemnością. Wszystkie produkty, które są w sklepie, mamy w naszym magazynie. Każdy produkt indywidualnie opisaliśmy, także wg własnych doświadczeń, i zrobiliśmy własne zdjęcia. Chcemy, żeby 77Hobby stało się najlepszym sklepem ze sprzętem FrSky w Polsce i Europie! :)

Przeczytaj całość
Strona główna
© 2015-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone przez 77Group Kowalski Szeląg S.J.